Trwa Proces Beatyfikacyjny ks. Aleksandra Zienkiewicza – Wujka na szczeblu diecezjalnym. Zachęcamy do modlitwy w intencji jego beatyfikację.

Modlitwa o beatyfikację ks. Aleksandra Zienkiewicza

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Ty w swojej niewypowiedzianej dobroci powołujesz ciągle nowych ludzi, aby przybliżali Twoją Ojcowską dobroć, chwałę Krzyża naszego Pana Jezusa Chrystusa i piękno miłości Ducha Świętego. Wielbimy Cię i dzięki Ci składamy za to, że postawiłeś na drogach naszego życia Twojego Sługę, kapłana Aleksandra Zienkiewicza. On zawierzając całkowicie Twojemu miłosierdziu i macierzyńskiemu wstawiennictwu Niepokalanej Dziewicy Maryi, zostawił nam żywy obraz Jezusa Dobrego Pasterza i wskazał na osobistą świętość każdego chrześcijanina, jako drogę widomą do osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą.

Boże źródło wszelkiej świętości, prosimy Cię, aby Kościół zaliczył go do grona swoich błogosławionych. Wejrzyj na jego heroiczną wiarę, całkowite oddanie się Tobie, na jego męstwo wobec przeciwności i prześladowań, które znosił dla Imienia Twego. Pomnij, jak przebaczając wrogom, zło dobrem zwyciężał.

Otocz chwałą wiernego Sługę Twego kapłana Aleksandra Zienkiewicza, który głęboko zawierzył Maryi, u Niej szukając pomocy we wszelkich trudnościach. Ojcze nieskończenie dobry, uczyń go orędownikiem naszych spraw przed Tobą. Pokornie Cię błagam, Wszechmogący Boże, za wstawiennictwem Twego Sługi Aleksandra Zienkiewicza, udziel mi tej łaski ........................................., o którą Cię pokornie proszę. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Za zgodą władzy duchownej

 

O łaskach otrzymanych za przyczyną ks. Aleksandra Zienkiewicza prosimy poinformować Postulatora:

ks. Andrzej Dziełak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.